Provozovatel prodejny tabáku - Kladno

Společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. patří mezi největší maloobchodní řetězce v České republice. V současné době provozujeme téměř 140 kmenových a 95 partnerských prodejen s tabákovými výrobky, tiskovinami a doplňkovým sortimentem s působností po celé ČR. Jsme ryze česká společnost s více jako 20 letou tradicí na trhu.

Chceš začít podnikat, ale nemáš k tomu dostatek prostředků? Rád pracuješ s lidmi a hledáš zázemí stabilní a silné společnosti?

V TOM PŘÍPADĚ POJĎ DO TOHO S NÁMI!

Staň se naším franšízantem a ZÍSKEJ moderně vybavenou a plně zásobenou prodejnu, maximální podporu naší společnosti a také možnost podnikat BEZ velkých počátečních investic.

Co vlastně franšíza je?

Franšíza je prakticky pronájem práv k podnikání, kdy jedna strana poskytuje licenci a zaběhnutou obchodní značku a druhá strana podle určených pravidel pod touto značkou samostatně podniká.

Hledáme fajn kolegu, který:

• Má obchodního ducha a zkušenosti z prodejem

• Rád komunikuje s lidmi a pro úsměv nejde daleko

• Je časově flexibilní a umí organizovat svůj čas

• Práce s PC mu není cizí

Chce být součástí našeho usměvavého týmu

Co u nás můžeš získat:

• Unikátní koncept podnikání bez velkých vstupních investic

• Plně vybavenou prodejnu

• Provizi z prodaného zboží

• Garantovaný paušál na první tři měsíce (víme, že se vše musíš nejprve naučit - po dobu tří měsíců od nás získáš stálou výši fakturace)

• Komplexní zaškolení v naší „cvičné“ trafice

• Stabilní českou firmu s fungujícími procesy

• Podnikání, které Tě bude bavit

Jaká bude Tvoje náplň práce:

• Zajištění provozu svěřené provozovny

• Aktivní prodej tisku, tabáku a dalšího doplňkového sortimentu

• Komunikace se zákazníky

• Organizování vlastního personálu prodejny

• Plnění marketingových akcí

Firma: TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Kontakt: Eliška Doležalová
České mládeže 1096
46006 Liberec - Liberec VI-Rochlice

Telefon: 778401122

Místo práce: Kladno

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 33000 - 36000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé