IT Technik

Společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o. patří mezi největší maloobchodní řetězce v České republice. V současné době provozujeme téměř 140 kmenových a 95 partnerských prodejen s tabákovými výrobky, tiskovinami a doplňkovým sortimentem s působností po celé ČR. Jsme ryze česká společnost s více jako 20 letou tradicí na trhu.


Dobrý den,

hledám kolegu na IT, který zapadne do našeho malého kolektivu, protože pohoda v kolektivu je pro nás důležitá. Dovede pracovat týmově, ale současně je schopen samostatné práce a u práce dovede přemýšlet, ne jenom slepě plnit příkazy. U nás není prostor na to někoho neustále hlídat. Proto nechci někoho, kdo se jen veze, ale uvítám aktivní přístup k řešení problémů, schopnost komunikovat s uživateli a schopnost přinášet nové nápady.

Alespoň částečná manuální zručnost se může hodit. :-)

Aktivní a vstřícný přístup k uživatelům je důležitý, protože jsme oddělení, které ostatním oddělením a uživatelům poskytuje podporu, aby se mohli věnovat plně své práci. Řídím se heslem, že vše jde, když se chce.

Vyžaduji zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem a plné pracovní nasazení. Logické myšlení a aktivita jsou předpokladem spolupráce.

Výsledek práce je jasný: Funkční systémy a spokojený uživatel na centrále a na prodejnách.

Denní program se skládá z těchto činností:

administrace a správa svěřených systémůkompletní podpora koncových uživatelůinstalace, konfigurace a správa HW/SWzajišťování chodu hot-linevedení a tvorba dokumentace, evidenceservis na provozovnách v terénuanalýza incidentůtestování systémůVše jsou ochotni nového kolegu naučit naši seniorní IT.

Nehledám nikoho na přechodnou dobu, ale člověka, který má zájem u nás trvale pracovat a podílet se na rozvoji IT oddělení a i celé firmy. Ideální by bylo, kdyby byl trochu blázen do výpočetní techniky.

Pokud jsi dočetl až sem, rád se s tebou potkám osobně, kde se nejen pobavíme, ale taky si ukážeme realitu naši práce a možná, že zůstaneš právě ty.

Petr Dědeček

Místo práce: Liberec

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 27000 - 33000 Kč/měsícReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2020 KARIERA.CZ s.r.o.